ALYA Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 1998 yılından beri makine yedek parça üreticisi ve tedarikçisi olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

 

ALYA Sanayi, Tekstil alanına yönelik makine yedek parça (Plastik İplik Kopçaları, Çelik İplik Kopçaları, Sinterli Bilezikler, Çelik Bilezikler, Şönil Makinaları için Yedek Parçalar, Apron, Manşon ve Balon Kontrol Manşonu, Ovalama Hortumu ve Elyaf Temizlik Tabancası) hizmetinin yanı sıra,  çeşitli sektörlerde farklı işler için kullanılmak üzere tasarlanmış, yüksek kaliteli kesme fonksiyonuna sahip Endüstriyel Kesiciler alanında da ürün tedariği sağlamaktadır.  Bu alanda, Makine Bıçakları, Sanayi Jiletleri, İş Güvenliği El Bıçakları ve Kesici Yedek Uçları konusunda geniş ürün yelpazesiyle değerli müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik danışmanlık ve satış hizmeti veren şirketimizin hedefi tüm müşterilerine, mükemmel hizmet anlayışı ve istikrarlı üretim stratejileri ile en kaliteli ürünleri sunmaktır.

 

Tüm ürünlerimizi Türkiye’de ve uluslararası pazarda alanında en iyi firmalara doğrudan satış kanallarımız veya yetkili temsilciliklerimiz ile tedarik etmekteyiz.

 

Gücümüzü, müşterilerimizin geribildirimleri ile birlikte güvenilir ve temelleri sağlam iletişim anlayışımızdan aldığımızı memnuniyetle ifade ederiz.

 

Saygılarımızla,

ALYA Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi